LA100P2004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA100P2004
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC
Podatkovni listi: LA100P2004.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 378 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA100P2004
Številka dela LA100P2004 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 378 pcs Podatkovni list LA100P2004.pdf
Voltage Rating - DC 750V Voltage Rating - AC 1kV
Velikost / dimenzija 1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm) Serija POWR-GARD® LA100P
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena LA100P200-4
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 200A