LA30QS1004TI
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA30QS1004TI
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 100A 300VAC/VDC
Podatkovni listi: LA30QS1004TI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 642 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA30QS1004TI
Številka dela LA30QS1004TI Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 100A 300VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 642 pcs Podatkovni list LA30QS1004TI.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 300V
Velikost / dimenzija 1.220" Dia x 1.630" L (31.00mm x 41.40mm) Serija POWR-GARD® LA30QS
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena LA30QS100-4TI
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 100A