LA50QS1754
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA50QS1754
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 175A 500VAC/VDC
Podatkovni listi: LA50QS1754.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 831 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA50QS1754
Številka dela LA50QS1754 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 175A 500VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 831 pcs Podatkovni list LA50QS1754.pdf
Voltage Rating - DC 500V Voltage Rating - AC 500V
Velikost / dimenzija 1.220" Dia x 2.130" L (31.00mm x 54.10mm) Serija POWR-GARD® LA50QS
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena LA50QS175-4
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 175A