LA60X1600128
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA60X1600128
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 1.6KA 600VAC PUCK
Podatkovni listi: LA60X1600128.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 51 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA60X1600128
Številka dela LA60X1600128 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 1.6KA 600VAC PUCK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 51 pcs Podatkovni list LA60X1600128.pdf
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 4.488" Dia x 4.016" L (114.00mm x 102.00mm)