LA70QS10022FI
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA70QS10022FI
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/700VDC
Podatkovni listi: LA70QS10022FI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 629 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA70QS10022FI
Številka dela LA70QS10022FI Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/700VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 629 pcs Podatkovni list LA70QS10022FI.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC 690V
Velikost / dimenzija 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm) Serija POWR-GARD® LA70QSF
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena LA70QS100-22FI
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 100A