LA70QS1754
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA70QS1754
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 175A 700VAC/VDC
Podatkovni listi: LA70QS1754.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 495 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA70QS1754
Številka dela LA70QS1754 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 175A 700VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 495 pcs Podatkovni list LA70QS1754.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC 700V
Velikost / dimenzija 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Serija POWR-GARD® LA70QS
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena LA70QS175-4
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 175A