LCFE160804A750TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCFE160804A750TG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka CMC 4LN 100MA 75 OHM SMD
Podatkovni listi: LCFE160804A750TG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCFE160804A750TG
Številka dela LCFE160804A750TG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CMC 4LN 100MA 75 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 400200 pcs Podatkovni list LCFE160804A750TG.pdf
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija LCFE
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric), 10 Lead Druga imena F10202TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število linij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 75 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti ESD
natančen opis 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 75 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 6 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 6 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 100mA Odobritve -