LFC600602CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFC600602CID
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Podatkovni listi: LFC600602CID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFC600602CID
Številka dela LFC600602CID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2259 pcs Podatkovni list LFC600602CID.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Box Lug
Serija LF Druga imena LFC60060-2CID
Usmerjenost - Število vezij 2
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Block Vrsta varovalk Cartridge
Velikost varovalke 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class CD
natančen opis Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Trenutna ocena 60A