LH252001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LH252001C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS
Podatkovni listi: LH252001C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LH252001C
Številka dela LH252001C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4544 pcs Podatkovni list LH252001C.pdf
Napetost 250V Sklop zaključka Box Lug
Serija LH Druga imena LH25200-1C
Usmerjenost - Število vezij 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1.874" Dia x 7.126" L (47.6mm x 181mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki NLN, RLN natančen opis Fuse Block 200A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 200A Kontaktni material -