LH600302S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LH600302S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Podatkovni listi: LH600302S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LH600302S
Številka dela LH600302S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5009 pcs Podatkovni list LH600302S.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Screw Terminal
Serija LH Druga imena LH60030-2S
Usmerjenost - Število vezij 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki NLS, RLS natančen opis Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 30A Kontaktni material -