LH601003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LH601003C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
Podatkovni listi: LH601003C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LH601003C
Številka dela LH601003C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4199 pcs Podatkovni list LH601003C.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Box Lug
Serija LH Druga imena LH60100-3C
Usmerjenost - Število vezij 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1.563" Dia x 7.874" L (39.7mm x 200mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki NLS, RLS natančen opis Fuse Block 100A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 100A Kontaktni material -