LJ600601CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LJ600601CR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Podatkovni listi: LJ600601CR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LJ600601CR
Številka dela LJ600601CR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5709 pcs Podatkovni list LJ600601CR.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Box Lug
Serija LJ Druga imena LJ60060-1CR
Usmerjenost - Število vezij 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class J natančen opis Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 60A Kontaktni material -