LJ604001CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LJ604001CR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS
Podatkovni listi: LJ604001CR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LJ604001CR
Številka dela LJ604001CR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4133 pcs Podatkovni list LJ604001CR.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Box Lug
Serija LJ Druga imena LJ60400-1CR
Usmerjenost - Število vezij 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 2" Dia x 7.126" L (50.8mm x 181mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class J natančen opis Fuse Block 400A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 400A Kontaktni material -