LMIN015.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMIN015.VP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE
Podatkovni listi: 1.LMIN015.VP.pdf2.LMIN015.VP.pdf3.LMIN015.VP.pdf4.LMIN015.VP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMIN015.VP
Številka dela LMIN015.VP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 32V Voltage Rating - AC 32V
Velikost / dimenzija 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm) Serija LP MINI® 891
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Blade, Miniature (Low Profile) Druga imena LMIN015VP
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Automotive
Trenutna ocena 15A Barva Blue