LR600301CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR600301CR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Podatkovni listi: LR600301CR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LR600301CR
Številka dela LR600301CR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5666 pcs Podatkovni list LR600301CR.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Box Lug
Serija Class R Druga imena LR60030-1CR
Usmerjenost - Število vezij 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Holder
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Holder 30A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 30A Kontaktni material -