LSRK02.5TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LSRK02.5TXID
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: LSRK02.5TXID.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LSRK02.5TXID
Številka dela LSRK02.5TXID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4663 pcs Podatkovni list LSRK02.5TXID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena LLSRK 2-1/2ID
LLSRK02.5ID
LLSRK02.5TXID
LLSRK2.5ID
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 2.5A