MAC16CNG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC16CNG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAC16CNG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 800V 16A TO220AB
Podatkovni listi: 1.MAC16CNG.pdf2.MAC16CNG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAC16CNG
Številka dela MAC16CNG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 16A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62740 pcs Podatkovni list 1.MAC16CNG.pdf2.MAC16CNG.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena MAC16CNGOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Standard 800V 16A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA