MCAS040.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCAS040.V
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE AUTO 40A 32VDC 1 PC CARD
Podatkovni listi: 1.MCAS040.V.pdf2.MCAS040.V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCAS040.V
Številka dela MCAS040.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 40A 32VDC 1 PC CARD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32811 pcs Podatkovni list 1.MCAS040.V.pdf2.MCAS040.V.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.421" L x 0.244" W x 0.689" H (10.70mm x 6.20mm x 17.50mm)
Serija MCASE™ Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Auto Link
Druga imena MCAS040.VLF
MCAS040.VLF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta varovalk Automotive Trenutna ocena 40A