MD16130S-BM2MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MD16130S-BM2MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD16130S-BM2MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka RECTIFIER MOD 1600V 130A DUAL B
Podatkovni listi: MD16130S-BM2MM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD16130S-BM2MM
Številka dela MD16130S-BM2MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RECTIFIER MOD 1600V 130A DUAL B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1797 pcs Podatkovni list MD16130S-BM2MM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 400A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1600V
Paket naprave za dobavitelja S3 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer S-3 Module Druga imena F6464
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 130A Chassis Mount S-3 Module
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 1600V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 130A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MD160S16M3-BP
MD160S16M3-BP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: BRIDGE RECT 1600V 160A M3 PAC
Na zalogi: 2715 pcs
Prenesi: MD160S16M3-BP.pdf
RFQ
MD15-6-A
MD15-6-A
Proizvajalci: Ault / SL Power
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 90W