MD18200S-DKM2MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MD18200S-DKM2MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD18200S-DKM2MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka RECTIFIER MOD 1800V 200A DUAL DK
Podatkovni listi: MD18200S-DKM2MM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD18200S-DKM2MM
Številka dela MD18200S-DKM2MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RECTIFIER MOD 1800V 200A DUAL DK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1510 pcs Podatkovni list MD18200S-DKM2MM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 600A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1800V
Paket naprave za dobavitelja S3 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer S-3 Module Druga imena F6477
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 200A Chassis Mount S-3 Module
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 1800V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A