MDSM-10R-10-15
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MDSM-10R-10-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDSM-10R-10-15
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Podatkovni listi: 1.MDSM-10R-10-15.pdf2.MDSM-10R-10-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDSM-10R-10-15
Številka dela MDSM-10R-10-15 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81306 pcs Podatkovni list 1.MDSM-10R-10-15.pdf2.MDSM-10R-10-15.pdf
Napetost - stikalo DC 200V Napetost - preklopni AC 140V
Tip Glass Body Sklop zaključka Gull Wing
Velikost - telo 0.071" Dia x 0.400" L (1.80mm x 10.16mm) Serija MDSM-10
Čas izdaje 0.1ms Obseg izpusta -
Napajanje - ocenjeno 10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena HE661TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Čas delovanja 0.5ms Operiraj Range 10 ~ 15AT
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Dolžina - na splošno 0.615" (15.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
natančen opis Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140V Surface Mount Tok - preklapljanje 350mA (AC), 500mA (DC)
Trenutni - Carry 1A (DC) Circuit SPST-NO
Zmogljivost 0.2pF