MDSR-4-12-23
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MDSR-4-12-23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDSR-4-12-23
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
Podatkovni listi: 1.MDSR-4-12-23.pdf2.MDSR-4-12-23.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDSR-4-12-23
Številka dela MDSR-4-12-23 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227461 pcs Podatkovni list 1.MDSR-4-12-23.pdf2.MDSR-4-12-23.pdf
Napetost - stikalo DC 200V Tip Glass Body
Sklop zaključka Axial Velikost - telo 0.090" Dia x 0.600" L (2.28mm x 15.24mm)
Serija MDSR-4 Čas izdaje 0.2ms
Obseg izpusta - Napajanje - ocenjeno 10W
Pakiranje Bulk Druga imena HE502
MDSR-4 12-23
MDSR4-12-23
MDSR41223
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Čas delovanja 0.6ms
Operiraj Range 12 ~ 23AT Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Dolžina - na splošno 1.590" (40.39mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo - natančen opis Glass Body Reed Switch SPST-NO 12 ~ 23AT Operate Range 10W 500mA (DC) Through Hole
Tok - preklapljanje 500mA (DC) Trenutni - Carry 1.2A (DC)
Circuit SPST-NO Zmogljivost 0.2pF