MDSR-7-10-15
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MDSR-7-10-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDSR-7-10-15
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Podatkovni listi: 1.MDSR-7-10-15.pdf2.MDSR-7-10-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDSR-7-10-15
Številka dela MDSR-7-10-15 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92240 pcs Podatkovni list 1.MDSR-7-10-15.pdf2.MDSR-7-10-15.pdf
Napetost - stikalo DC 200V Napetost - preklopni AC 140V
Tip Glass Body Sklop zaključka Axial
Velikost - telo 0.071" Dia x 0.500" L (1.80mm x 12.70mm) Serija MDSR-7
Čas izdaje 0.2ms Obseg izpusta -
Napajanje - ocenjeno 10W Pakiranje Bulk
Druga imena HE579
MDSR-7 10-15
MDSR-7 10-15-ND
MDSR71015
Q959611
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Čas delovanja 0.6ms Operiraj Range 10 ~ 15AT
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Dolžina - na splošno 1.590" (40.39mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo -
natančen opis Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140V Through Hole Tok - preklapljanje 350mA (AC), 500mA (DC)
Trenutni - Carry 800mA (DC) Circuit SPST-NO
Zmogljivost 0.3pF