MG06400D-BN4MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MG06400D-BN4MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MG06400D-BN4MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka IGBT 600V 500A 1250W PKG D
Podatkovni listi: MG06400D-BN4MM.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 692 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MG06400D-BN4MM
Številka dela MG06400D-BN4MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis IGBT 600V 500A 1250W PKG D Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 692 pcs Podatkovni list MG06400D-BN4MM.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.45V @ 15V, 400A (Typ)
Paket naprave za dobavitelja D3 Serija -
Moč - maks 1250W Paket / primer D-3 Module
Druga imena F6285 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 26nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT -
natančen opis IGBT Module Half Bridge 600V 500A 1250W Chassis Mount D3 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 500A Konfiguracija Half Bridge