MG12225WB-BN2MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MG12225WB-BN2MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MG12225WB-BN2MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka IGBT 1200V 325A 1050W PKG WB
Podatkovni listi: MG12225WB-BN2MM.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 692 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MG12225WB-BN2MM
Številka dela MG12225WB-BN2MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis IGBT 1200V 325A 1050W PKG WB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 692 pcs Podatkovni list MG12225WB-BN2MM.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 225A (Typ)
Paket naprave za dobavitelja WB Serija -
Moč - maks 1050W Paket / primer Module
Druga imena F6486 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 16nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 325A 1050W Chassis Mount WB Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 325A Konfiguracija Half Bridge