MG1250H-XN2MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MG1250H-XN2MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MG1250H-XN2MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka IGBT MOD 1200V 50A PKG H CRCT:X
Podatkovni listi: MG1250H-XN2MM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MG1250H-XN2MM
Številka dela MG1250H-XN2MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis IGBT MOD 1200V 50A PKG H CRCT:X Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1030 pcs Podatkovni list MG1250H-XN2MM.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 50A (Typ)
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 260W Paket / primer Module
Druga imena F6702
MG1250H-XN2MM-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 75A 260W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 75A Konfiguracija Three Phase Inverter