NANOASMDC050F/13.2-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOASMDC050F/13.2-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NANOASMDC050F/13.2-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 500MA 13.2V 1206
Podatkovni listi: NANOASMDC050F/13.2-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NANOASMDC050F/13.2-2
Številka dela NANOASMDC050F/13.2-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 500MA 13.2V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 194115 pcs Podatkovni list NANOASMDC050F/13.2-2.pdf
Serija * Druga imena RF4564-000
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks