P0080EBMC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EBMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P0080EBMC
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SIDACTOR MC BI 6V 250A TO-92
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije P0080EBMC
Številka dela P0080EBMC Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR MC BI 6V 250A TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5165 pcs Podatkovni list
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 6V
Voltage - Breakover 25V Serija SIDACtor®
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 250A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Tok - držite (Ih) 50mA Zmogljivost 150pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P0080EBMCAP
P0080EBMCAP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SIDACTOR MC BI 6V 250A TO-92
Na zalogi: 4137 pcs
Prenesi:
RFQ
P0080EBMCLAP
P0080EBMCLAP
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Na zalogi: 86579 pcs
Prenesi: P0080EBMCLAP.pdf
RFQ
P0080EBLRP2
P0080EBLRP2
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Prenesi: P0080EBLRP2.pdf
P0080EBMCLRP2
P0080EBMCLRP2
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Prenesi: P0080EBMCLRP2.pdf
P0080EB
P0080EB
Opis: SIDACTOR BIDIR 6V 250A TO-92
Prenesi: P0080EB.pdf
P0080EBMCL
P0080EBMCL
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Prenesi: P0080EBMCL.pdf
P0080EBMCLRP1
P0080EBMCLRP1
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Prenesi: P0080EBMCLRP1.pdf
P0080EBL
P0080EBL
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Prenesi: P0080EBL.pdf
P0080EBLRP1
P0080EBLRP1
Opis: SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Prenesi: P0080EBLRP1.pdf
P0080EBMCRP1
P0080EBMCRP1
Prenesi:
P0080EBAP
P0080EBAP