P1402SBLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1402SBLRP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1402SBLRP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SIDACTOR BI 140V 250A DO214AA
Podatkovni listi: P1402SBLRP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P1402SBLRP
Številka dela P1402SBLRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 140V 250A DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4459 pcs Podatkovni list P1402SBLRP.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 8V Stanje napetosti - izklop 140V
Voltage - Breakover 180V Serija TwinChip™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Število elementov 2 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 250A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Tok - držite (Ih) 120mA Zmogljivost 35pF