P1500EAAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500EAAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1500EAAP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Podatkovni listi: P1500EAAP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije P1500EAAP
Številka dela P1500EAAP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 140V 150A TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5505 pcs Podatkovni list P1500EAAP.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 140V
Voltage - Breakover 180V Serija SIDACtor®
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 40pF