P1500FNLTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500FNLTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1500FNLTP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SIDACTOR BI 140V 3KA TO262M
Podatkovni listi: P1500FNLTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P1500FNLTP
Številka dela P1500FNLTP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 140V 3KA TO262M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17160 pcs Podatkovni list P1500FNLTP.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 140V
Voltage - Breakover 180V Serija Automotive, AEC-Q101, SIDACtor®
Paket / primer TO-262M-2 Druga imena F11679
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 3kA
Tok - držite (Ih) 50mA Zmogljivost 450pF