P3100ECMCLRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3100ECMCLRP2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3100ECMCLRP2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SIDAC MC BI 275V 400A TO-92
Podatkovni listi: 1.P3100ECMCLRP2.pdf2.P3100ECMCLRP2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3100ECMCLRP2
Številka dela P3100ECMCLRP2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDAC MC BI 275V 400A TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90203 pcs Podatkovni list 1.P3100ECMCLRP2.pdf2.P3100ECMCLRP2.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 275V
Voltage - Breakover 350V Serija SIDACtor®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 45pF