P3500SALRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3500SALRP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P3500SALRP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SIDACTOR BI 320V 150A DO-214AA
Podatkovni listi: P3500SALRP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P3500SALRP
Številka dela P3500SALRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 320V 150A DO-214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98503 pcs Podatkovni list P3500SALRP.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 320V
Voltage - Breakover 400V Serija SIDACtor®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena P3500SALRPTR Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 35pF