P4KE540C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540C-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P4KE540C-B
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 486V 777V DO204AL
Podatkovni listi: P4KE540C-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P4KE540C-B
Številka dela P4KE540C-B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 486V 777V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218767 pcs Podatkovni list P4KE540C-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 486V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 777V
Napetost - razčlenitev (min) 486V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41) Serija P4KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 540mA