Q2004F411
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2004F411 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2004F411
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 200V 4A TO202
Podatkovni listi: Q2004F411.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q2004F411
Številka dela Q2004F411 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 200V 4A TO202 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4210 pcs Podatkovni list Q2004F411.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-202
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-202 Long Tab delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Standard 200V 4A Through Hole TO-202
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 46A, 55A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 25mA
Konfiguracija Single
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Q2004V3
Q2004V3
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TRIAC SENS GATE 200V 4A TO251
Na zalogi: 4642 pcs
Prenesi: Q2004V3.pdf
RFQ
Q2004F41
Q2004F41
Opis: TRIAC 200V 4A TO202