Q2006F41
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2006F41 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2006F41
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 200V 6A TO202
Podatkovni listi: Q2006F41.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q2006F41
Številka dela Q2006F41 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 200V 6A TO202 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5735 pcs Podatkovni list Q2006F41.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-202
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-202 Long Tab delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Standard 200V 6A Through Hole TO-202
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 65A, 80A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 25mA