Q2010F51
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2010F51 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2010F51
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 200V 10A TO202
Podatkovni listi: Q2010F51.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q2010F51
Številka dela Q2010F51 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 200V 10A TO202 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5594 pcs Podatkovni list Q2010F51.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-202
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-202 Long Tab delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Standard 200V 10A Through Hole TO-202
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 10A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA