Q2012NH5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2012NH5TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2012NH5TP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 200V 12A TO263
Podatkovni listi: 1.Q2012NH5TP.pdf2.Q2012NH5TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q2012NH5TP
Številka dela Q2012NH5TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 12A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5857 pcs Podatkovni list 1.Q2012NH5TP.pdf2.Q2012NH5TP.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 12A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA