Q2016NH6RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2016NH6RP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q2016NH6RP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO263
Podatkovni listi: 1.Q2016NH6RP.pdf2.Q2016NH6RP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q2016NH6RP
Številka dela Q2016NH6RP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5693 pcs Podatkovni list 1.Q2016NH6RP.pdf2.Q2016NH6RP.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 70mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 80mA
Konfiguracija Single
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Q201E3RP
Q201E3RP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Na zalogi: 5497 pcs
Prenesi: Q201E3RP.pdf
RFQ
Q201E3
Q201E3