Q6004L3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6004L3TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q6004L3TP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 600V 4A TO220
Podatkovni listi: 1.Q6004L3TP.pdf2.Q6004L3TP.pdf3.Q6004L3TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q6004L3TP
Številka dela Q6004L3TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 600V 4A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66823 pcs Podatkovni list 1.Q6004L3TP.pdf2.Q6004L3TP.pdf3.Q6004L3TP.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB-L
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab Druga imena F7240
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220AB-L
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 46A, 55A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 20mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA