RLD30P185UFF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLD30P185UFF
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Podatkovni listi: RLD30P185UFF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLD30P185UFF
Številka dela RLD30P185UFF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4239 pcs Podatkovni list RLD30P185UFF.pdf
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 8.7s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm) Serija POLY-FUSE®, RLD30
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 90 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 30 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.618" (15.70mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 3.7A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.85A Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RLD30P185UF
RLD30P185UF
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL