ROV05-180M-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV05-180M-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05-180M-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05-180M-S
Številka dela ROV05-180M-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 18V 100A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5702 pcs Podatkovni list ROV05-180M-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 14.4V
Napetost Varistorja (Max) 21.6V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena A75485-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 11V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 0.60J natančen opis 18V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 100A Zmogljivost @ Pogostost 1120pF @ 1kHz