ROV05-221K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV05-221K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05-221K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05-221K-S
Številka dela ROV05-221K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4302 pcs Podatkovni list ROV05-221K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena D27504-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 7.8J natančen opis 220V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 400A Zmogljivost @ Pogostost 80pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV05-221K-2
ROV05-221K-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Na zalogi: 4433 pcs
Prenesi: ROV05-221K-2.pdf
RFQ
ROV05-220L
ROV05-220L
Opis: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Na zalogi: 4296 pcs
Prenesi: ROV05-220L.pdf
RFQ
ROV05-221K
ROV05-221K
Prenesi: ROV05-221K.pdf
ROV05-221K-S-2
ROV05-221K-S-2