ROV05-301K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV05-301K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 300V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05-301K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05-301K-S
Številka dela ROV05-301K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 300V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4261 pcs Podatkovni list ROV05-301K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 300V Napetost Varistorja (Min) 270V
Napetost Varistorja (Max) 330V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena F35657-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 250V
Največji AC volt 195V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 10.5J natančen opis 300V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 400A Zmogljivost @ Pogostost 65pF @ 1kHz