ROV05-471K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV05-471K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05-471K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05-471K-2
Številka dela ROV05-471K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 470V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4107 pcs Podatkovni list ROV05-471K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 5mm
Druga imena C72469-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 17.5J natančen opis 470V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 400A Zmogljivost @ Pogostost 50pF @ 1kHz