ROV05H390K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV05H390K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
Podatkovni listi: ROV05H390K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV05H390K-S
Številka dela ROV05H390K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 39V 250A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5792 pcs Podatkovni list ROV05H390K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 5mm
Druga imena A09274-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 31V
Največji AC volt 25V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.5J natančen opis 39V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 250A Zmogljivost @ Pogostost 880pF @ 1kHz