ROV07-181K-S-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV07-181K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07-181K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07-181K-S-2
Številka dela ROV07-181K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5338 pcs Podatkovni list ROV07-181K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 180V Napetost Varistorja (Min) 162V
Napetost Varistorja (Max) 198V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena A33701-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 150V
Največji AC volt 115V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 13J natančen opis 180V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 215pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV07-180M-2
ROV07-180M-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Na zalogi: 5330 pcs
Prenesi: ROV07-180M-2.pdf
RFQ
ROV07-181K-S
ROV07-181K-S
Opis: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM