ROV07-241K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV07-241K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: ROV07-241K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV07-241K-S
Številka dela ROV07-241K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5294 pcs Podatkovni list ROV07-241K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena F91877-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 16.8J natančen opis 240V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 185pF @ 1kHz