ROV10-221K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-221K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-221K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-221K-S
Številka dela ROV10-221K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5947 pcs Podatkovni list ROV10-221K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena C65140-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 31J natančen opis 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 393pF @ 1kHz