ROV10-270K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-270K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-270K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-270K-2
Številka dela ROV10-270K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 27V 500A DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5235 pcs Podatkovni list ROV10-270K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena C92787-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 22V
Največji AC volt 17V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 3.5J natančen opis 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 4742pF @ 1kHz